• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznawanie wspaniałych miejsc na Wyspach

Co warto zwiedzić na Starym Kontynencie?
Być może przyroda Europy może wydawać się dla bardzo wielu nudna, przynajmniej jeśli porównywać Europę z Ameryką Południową, to jednak nie można powiedzieć, iż europejskie miasta są gorsze od takich miast, które są położone na innych kontynentach. Choć i z tą przyrodą to nie jest tak, że przykładowo europejskie góry są mniej atrakcyjne – są różne gusta. Warto jednak zastanowić się zatem co tak naprawdę warto zobaczyć. Skupmy się na miastach. Na początek oczywiście Polska… Kapitalnym miejscem do odwiedzenia jest Kraków, Poznań, lecz również choćby Kazimierz Dolny.
Warto przejechać się w Tatry oraz morze. Zasadniczo w naszym kraju raczej nie brakuje interesujących miejsc. Dla zwolenników wyjazdów za granicę na pewno można polecić wycieczki last minute do Pragi. Należy wiedzieć, że Praga jest przepięknym miastem – wartym przynajmniej 3 dni zwiedzania. Warto jednakże postarać się pozostać w Pradze dłużej, aby mieć możliwość chłonąć atmosferę miasta. Jeżeli pod uwagę wziąć krótsze wycieczki, bardzo interesującym miejscem może być Czeski Krumlov. Pewnie niezbyt wielu mieszkańców Polski kojarzy tę miejscowość – naprawdę jedno z najbardziej klimatycznych miast w Europie.
Na większą uwagę zasługują również miasta położone w Niemczech. Czyli choćby Berlin – umiejscowiony niedaleko polskiej granicy. Berlin to teraz spora metropolia, przecież jest stolicą Niemiec. Jednak w porównaniu do na przykład Hamburga, Berlin nie wygląda wcale na bogate miasto – przynajmniej jeśli brać pod uwagę niemieckie realia. Doskonałym miejscem na wycieczkę jest również Amsterdam – szczególnie stolica Holandii powinna podobać się młodym imprezowiczom. Takich miast oraz miasteczek można wymienić jeszcze wiele. To pokazuje, iż nie ma dużo bardziej zróżnicowanego kontynentu, aniżeli Europa. To w 100% pewne.

1. Kliknij tutaj

2. Zobacz szczegóły

3. Przeczytaj więcej

4. Zobacz więcej

5. Zobacz stronę

Categories: Rekreacja

Comments are closed.